Objednání

Jak se objednat:
Ordinace fyzioterapie Mgr. Štěpánky Korcové funguje od pondělí do pátku. Kontakt pro objednání a omluvy je 602 723 712, můžete také poslat zprávu ve formě sms. 
 
Pracovní doba:
Pondělí 7:00 - 18:00
Úterý 7:00 - 18:00
Středa 7:00 - 18:00
Čtrtek 7:00 - 18:00
Pátek 7:00 - 14:00
 
Doporučení lékaře:
Pokud máte doporučení od lékaře, můžete se v naší ordinaci objednat osobně nebo telefonicky a mějte poukaz u sebe připraven. Poukaz na vyšetření/ošetření FT je určen pro přímou léčbu fyzioterapeutem. S poukazem na vyšetření/ošetření K je nutné absolvovat vyšetření u naší rehabilitační lékařky. 
Pacienti pojištění u Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra (211) musí poukaz FT přinést vždy, pojišťovna 211 nemá smlouvu s naší rehabilitační lékařkou. 
Poukaz K i FT může vystavit jak specialista (ortoped, chirurg, neurolog, internista, ORL  a další), tak i Váš praktický lékař.

Platnost poukazu na vyšetření u fyzioterapeuta “Poukaz FT” je pouze 7 dní. Věnujte proto tomuto údaji pozornost. Platnost poukazu na vyšetření u lékaře “Poukaz K” platí po dobu jednoho měsíce.
 
První návštěva:
Na terapii si s sebou nemusíte nosit žádné zvláštní oblečení nebo pomůcky. Prostěradlo a veškeré pomůcky, které budou při terapii třeba, Vám budou poskytnuty v naší ordinaci. Od září 2015 se v naší ordinaci platí jednorázový vstupní administrativní poplatek 100,-Kč.
 
Bez doporučení lékaře:
Pokud se rozhodnete, že si celou léčbu budete financovat sami, pak není potřeba poukaz od lékaře. Doporučení lékaře nepotřebujete ani v případě, že se chcete objednat na některou z masáží, skupinové cvičení nebo Vás postihne akutní jednorázová bolest - akutní odblokování.
 
Omlouvání termínů:
Včasnou omluvou na rehabilitace či masáže umožníte uvolnit místo jinému pacientovi a zajistit si tak nový termín. 
Všechny neomluvené termíny na rehabilitaci propadají.  
 
Zdravotní pojišťovny:
Jsme smluvním partnerem všech pojišťoven:  VZP (111), OZP (207), ZP Ministerstva Vnitra (211), Vojenská ZP (201) a ČPZP (205).