Objednání

Jak se objednat:

Ordinace fyzioterapie Mgr. Štěpánky Korcové funguje od pondělí do pátku. Telefonní kontakt pro objednávání: 602 723 712, v případě opakované nedostupnosti zašlete SMS. Jakmile to bude možné, ozveme se Vám zpět. Objednávání, ať už po telefonu nebo osobně provádějte pokud možno v dopoledních hodinách v čase od 8:00 do 12:00.  

V případě žádosti o rehabilitaci, mějte při objednávání připravené doporučení od lékaře (FT nebo K poukaz) a případně další lékařské zprávy. Pokud se přijdete objednat osobně, využijte prosím naši kancelář, kterou naleznete ve 3. patře Modrého domu od schodiště nalevo. Prosíme, nevstupujte do ordinací fyzioterapeutů. Děkujeme.

Pracovní doba:
Pondělí 7:00 - 18:00
Úterý 7:00 - 18:00
Středa 7:00 - 18:00
Čtrtek 7:00 - 18:00
Pátek 7:00 - 14:00
 
Informace k pracovní době:
Rehabilitace a veškerá další ošetření hrazená zdravotní pojišťovnou probíhají od 7 do 16 hodin. Pozdější odpolední a večerní termíny jsou vyhrazené pro pacienty a klienty, kteří hradí terapie přímou platbou a také pro pacienty vyžadující akutní ošetření.  
 
Doporučení lékaře:
Pokud máte doporučení od lékaře, můžete se v naší ordinaci objednat osobně nebo telefonicky, mějte poukaz u sebe připraven. Poukaz na vyšetření/ošetření FT je určen pro přímou léčbu fyzioterapeutem. S poukazem na vyšetření/ošetření K je nutné absolvovat vyšetření u naší rehabilitační lékařky, ke které Vás rádi objednáme. 
Pacienti pojištění u Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra (211) musí poukaz FT přinést vždy, pojišťovna 211 nemá smlouvu s naší rehabilitační lékařkou. 
Poukaz K i FT může vystavit jak specialista (ortoped, chirurg, neurolog, internista, ORL  a další), tak i Váš praktický lékař.

Platnost poukazu na vyšetření u fyzioterapeuta “Poukaz FT” je pouze 7 dní. Věnujte proto tomuto údaji pozornost a nejpozději do týdne od jeho vystavení se objednejte. Platnost poukazu na vyšetření u lékaře “Poukaz K” platí po dobu jednoho měsíce.
 
První návštěva:
Na terapii si s sebou prosím vezměte ručník a přezůvky. V naší ordinaci se platí jednorázový vstupní administrativní poplatek 100,-Kč. V případě, že jste objednáni, vyčkejte prosím v naší čekárně, kterou naleznete ve 3. patře Modrého domu od schodiště nalevo.
 
Bez doporučení lékaře:
Pokud se rozhodnete, že si celou léčbu budete financovat sami, pak není potřeba poukaz od lékaře. Doporučení lékaře nepotřebujete ani v případě, že se chcete objednat na některou z masáží, skupinové cvičení nebo Vás postihne akutní jednorázová bolest vyžadující akutní ošetření.
 
Omlouvání termínů:
Pokud se nemůžete na plánovanou terapii dostavit, prosím zavolejte nebo napište SMS. Uvolníte tím místo pro další pacienty.
Každá objednaná návštěva, která nebyla zrušena alespoň 24 hodin před plánovanou terapií, propadá.
 
Zdravotní pojišťovny:
Jsme smluvním partnerem všech pojišťoven:  VZP (111), OZP (207), ZP Ministerstva vnitra (211), Vojenská ZP (201) a ČPZP (205).